|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Відгуки 5
відмінно
Зробив замовлення, передзвонив хлопець, але такого хамства я ніколи не чув від продавців інтернет магазинів. Він потребував зробити передплату або ціна буде на 3 відсотки вища. "Ми йдемо вам назустріч коли відправляємо замовлення . Якщо не хочете в мене немає часу і я скасовую ваше замовлення" такі слова я почув від нього і він кинув слухавку. Як можливе таке поводження.
все добре

